Telefon
WhatsApp

Otizm Farkındalık Etkinliği

Otizm Farkındalık Etkinliği

Boyabat Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimiz tarafından 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık günü dolayısıyla etkinlik düzenlenendi.

Etkinlik programına Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Demircan,Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız,İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan,Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Figen Güzel,Teşkikat Üyeleri ve öğreciler katıldı.

Etkinlik kapsamında öğrencilerin hazırladıkları renkli el baskı modelleri,Çuval ve yumurta yarışması gerçekleşti.Yarışmalar sonrası dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Yapılan açıklamada ; Öğrencilerimizin yaptıkları yarışmalarını izledik. Hükümetimiz tarafından çocuklarımızın sağlıklı eğitim alması ve topluma kazandırılması açısından çok güzel faaliyetler uygulanmaktadır. Çocuklarımız küçük yaşlardan itibaren işin uzmanı olan öğretmenlerimiz tarafından eğitim almaktadırlar. Otizmli çocuklar için gelecek çok daha güzel olacaktır, onlar için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız.

Bu güzel etkinlik ile farkındalık yaratan Özel Kardelen Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sahibine ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz denildi.

Paylaş:

Etiketler: Okulumuzda Otizm Farkındalık Etkinliği Düzenlendi boyabat özel eğitim, rehabilitasyon merkezi, özel eğitim merkezi, durağan özel eğitim, durağan rehabilitasyon merkezi, durağan engelli okulu, boyabat rehabilitasyon, boyabat otizim, boyabat okuma yazma eğitimi, boyabat kardelen özel eğitim, boyabat özel eğitim, boyabat rehabilitasyon merkezi, boyabat kardelen rehabilitasyon, boyabat engelli okulu