Telefon
WhatsApp

Covit-19 Tedbirleri

Covit-19 Tedbirleri

Değerli velilerimiz ve öğrencilerimiz covid-19 pandemisi sonrası sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için aldığımız tedbirler…

1) Kurum girişinde tüm personel , öğrenciler ve ziyaretçiler için ateş ölçümü yapılacak ateşi yüksek çıkan ve durumu riskli görünenler kuruma alınmadan sağlık kuruluşuna yönlendirilecek.

2) Tüm eğitimcilerimiz maske , siperlik ve eldiven kullanacaktır. Ders öncesi ve sonrası öğrenci ve eğitimcilerimiz ellerini dezenfekte edecektir.

3) Servise bilinirken personel tarafından ateş ölçümü yapılacak ve dezenfektan sunulacaktır.  Seyahat süresince şoför ve tüm yolculara maske takmak zorunlu tutulacaktır. Gerekli olmadıkça servis araçlarına veli alınmayacaktır.

4) Öğrencilerimize özellikle el yıkama ve öz bakım becerileri programda ön planda alınacaktır.

Sağlıklı günlerde görüşmek üzere ..

Her şey sizlerin sağlığınız için ….

Sağılıgınız bizim için değerlidir…

Paylaş:

Etiketler: boyabat kardelen özel eğitim, boyabat özel eğitim, boyabat rehabilitasyon merkezi, boyabat kardelen rehabilitasyon, boyabat engelli okulu, rehabilitasyon merkezi, özel eğitim merkezi, durağan özel eğitim, durağan rehabilitasyon merkezi, durağan engelli okulu, boyabat rehabilitasyon, boyabat otizim, boyabat okuma yazma eğitimi